1- پس از عضویت در کام صفحه کسب و کام شما بلافاصله ایجاد می شود. 2- پس از عضویت در کام به هیچ سرویس یا خدمات دیگری برای کسب و کار اینترنتی نیاز ندارید. 3- تیم ما میتواند کلیه نیاز های کسب و کار اینترنتی شما را برطرف نماید. 4- سیستم کام یک هسته بسیار قدرتمند دارد که توانایی ارائه سرویس به هزاران کسب و کار را دارد. 5- کلیه سرویس های اختصاصی که در ذهن شما وجود دارد بروی کام قابل پیاده سازی است. 6- با ایجاد صفحات کام ، امکانات بی نظیری برای کسب و کار خود دریافت خواهید نمود. 7- از ابتدای شروع کار خود ، ظاهری زیبا و خدماتی تخصصی به مخاطبان خود ارائه می کنید. 8- کلیه سرویس های کام در گوشی و تبلت بصورت کاملا سالم و ریسپانسیو ارائه می شوند. 9- قدرت سرور های کام بسیار بالا است و سرویس های شما سریعا بارگذاری خواهد شد. 10- بدلیل کیفیت بالای سئو ، معرفی کسب و کار شما در گوگل به سرعت انجام می شود. 11- تیم پشتیبانی ما در هر شرایطی در کنار شما خواهد بود و نیاز های شما را برطرف می کند. 12- هزینه سرویس های تجاری کام در مقایسه با قیمت های مشابه سرویس بسیار ارزان است. 13- ما در رشد کسب و کار اینترنتی شما همواره در کنارتان خواهیم بود.

استفاده از سرویس های پایه در پکیج ابتدایی به صورت مادام العمر کاملا رایگان هستند و بدون هزینه سرویس ها ارائه خواهد شد. اما کسب و کارها برای تهیه سرویس های تجاری میبایست هزینه مربوط به پکیج های غیر رایگان را وابسته به امکانات مورد نیاز خود پرداخت نمایند. هزینه های ما برای هر پکیج به نوعی تعریف شده اند که برای کسب و کارها بسیار ناچیز باشند و صاحبان کسب و کار بتوانند با هزینه ای مناسب بهترین سرویس مورد نیاز برای کسب و کار اینترنتی خود را فراهم نمایند.

مالک هر کسب و کار توسط شماره های مندرج شده بروی کسب و کار اعتبارسنجی را انجام می دهد ، سپس براحتی به بخش مدیریت کسب و کار دسترسی پیدا خواهد نمود. در صورتی که مالک کسب و کار قادر نباشد اعتبارسنجی را انجام دهد ملزم به ارائه مدارک معتبر در خصوص مالکیت کسب و کار خواهد بود.